Portal finansowany przez społeczność Logo Patronite

Po spotkaniu w Orlenie – cenę paliwa można obniżyć o 1 zł! 15 mld zysku na co pójdzie? Np. na Kubicę?

Subskrybuj DziennikMetropolii.pl Google News